Sobota, 2018-02-24
Boguty, Bogusza

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Jesteś tu: » Strona startowa » Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Nasze Gimnazjum jest w systemie rekrutacji elektronicznej.

Gimnazjum wprowadziło Twoje dane do systemu. Zgłoś sie do pani Doroty Ostwald po login i hasło do systemu rekrutacji.

Rekrutacja w sytemie elektronicznym rozpoczyna się  20 kwietnia 2016 roku
 i  potrwa do 10 czerwca 2016 r. (do godz. 1500) - rejestracja kandydatów

Dostarczenie dokumentów - od 24.06.2016 do 28.06.2016 do godz. 15.00

****************

Uwaga - Zasady rekrutacji !!

Zarządzenie Małopolskiego Kuratora Oświaty w sprawie postępowania rekrutacyjnego oraz terminów rekrutacji

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrtacji do szkół ponadgimnazjalnych uzyskasz u pani Doroty Ostwald.

Jak zapisać się do wybranej szkoły

1. Wejdź na stronę https://malopolska.edu.com.pl i zaloguj się w systemie za pomocą loginu i hasła, które otrzmałeś w Gimnazjum.

2. Uzupełnij formularz aplikacyjny (koniecznie bardzo dokładnie).

3. Wybierz szkoły (masymalnie trzy ) i oddziały w tych szkołach ( nie ma tu ograniczenia).

4. Wydrukuj podanie wraz z oswiadczeniami.

5. Podanie musisz podpisac sam oraz twoi rodzice.

6. Zanieś podanie do szkoły pierwszego wyboru.

---- Oceny ze świadectwa wpisuje Gimnazjum ale dopiero 23 czerwca - Ty musisz tylko sprawdzic czy nie ma pomyłki i w razie potrzeby zgłosic ją pani Ostwald.

Informacje na temat rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych możesz także znaleźć na stronie www.kuratorium.krakow.pl

Na tej stronie znajdziesz także najnowszy informator o szkołach ponadgimnazjalnych  www.zawodowcy.nowotarski.pl

***************************************************************************************************