Poniedziałek, 2018-07-23
Sławy, Sławosza

Jesteś tu: » Strona startowa » Zajęcia pozalekcyjne

W poniedziałki ( na 8 lekcji ), czwartki (na 8 lekcji) oraz piątki ( na 6 lekcji ) uczniowie mogą korzystać z dodatkowych zajęć. Dla wszystkich chętnych organizowany jest w te dni dodatkowy odwóz autobusowy o godzinie 1520 w poniedziałek i czwartek oraz  o 1340  w piątekek.

Dodatkowe zajęcia odbywają się w ramch kółek zainteresowań, dodatkowych lekcji dla uczniów mających trudności w nauce oraz dla uczniów szczególnIe uzdolnionych.

Dla zainteresowanych uczniów dodakowo prowadzone są w soboty w ZSPiG w Łopusznej zajecia matematyczne w dwóch grupach - dla uczniów klas I oraz dla uczniów klas II  i  III.