Poniedziałek, 2018-07-23
Sławy, Sławosza

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców

Szanowni Państwo

Na  stronie inernetowej Gimnazjum  znajdziecie najważniejsze informacje związane z pracą szkoły.

Proszę o zgłaszanie do wychowawców klas, pedagoga szkolnego lub bezpośrednio do mnie wszelkich uwag dotyczacych pracy szkoły a wszczególności bezpieczeństwa dzieci  i problemów wychowawczych.

Zaręczam, iż każda uwaga będzie rozpatrywana bardzo dokładnie i z pewnością przyczyni sie do poprawy jakości pracy szkoły.

Swoje uwagi lub sugestie dotyczące pracy szkoły możecie Państwo zgłaszać za pomocą  dziennika elektronicznego poprzez wysłanie wiadomości,  telefonicznie lub bezpośredni kontakt ewentualnie poprzez swoich przedstawicieli w Radzie Rodziców.

Z powazaniem: Dyrektor Gimnazjum - mgr inż. Wojciech Sołtys